Wybór odpowiedniej sali weselnej zapewni, że Wasz dzień stanie się jeszcze magiczny. Potrzebna jest Ci sala weselna? Wielkopolska może Cię zaskoczyć.

Jeżeli kochasz przyrodę oraz swojskie klimaty przy jednoczesnym zachowaniu dobrego smaku, mamy propozycję idealną dla Ciebie!

Sale weselne w swojskim stylu

Jeżeli Twoje wymarzone wesele ma zachwycić gości swoją prostotą, a jednocześnie wyjątkowym stylem rozważ styl rustykalny. Salę weselną zdobią liczne elementy drewniane np. sufit z naturalnymi belkami, a światła odbijają się w kryształach dodając niezwykłego uroku. Stylowe wnętrza sprawią, że wesele będzie jak z bajki.

Wesele w Wielkopolsce nie musi być w otoczeniu przytłaczających blokowisk. Wybierz klimatyczne miejsce, które oczaruje nawet najbardziej wymagających gości.

Spichlerz Wąsowo zapewni Ci wesele, bez zbędnych sztuczności i pompatyzmu. Elementy naturalne oraz prostota króluje w sali bankietowej. Między nie wpleciona jest elegancja, która nadaje smaku.

Łamiemy schematy wesela jako sztywnej imprezy dając młodej parze swobodę oraz możliwość wytchnienia. Zobaczysz, że wszystko to zostanie docenione również w gronie najbliższych, dzielących z Tobą wyjątkowy dzień. Natura i czyste powietrze złagodzą każdy stres i pozwolą się zrelaksować po długich przygotowaniach.

Swoje sale ubieramy zazwyczaj w stylu rustykalnym lub boho stawiając na inspirację naturą. Jednak na prośbę klienta możliwa jest organizacja wesela w stylu leśnym lub amerykańskim. Aranżacje opieramy o ustalane indywidualnie wytyczne.

Jeżeli marzysz o organizacji się ślubu w plenerze nasz obiekt jest do tego idealnym miejscem. Zakładamy też możliwość zorganizowania ślubu cywilnego.

Wejdź na spichlerzwasowo.pl i zobacz jak pięknie prezentuje się obiekt oraz wystrój sal weselnych.

Atrakcje na przyjęcie weselne

W województwie wielkopolskim odnaleźć wyjątkowe miejsce nie jest łatwo. Jednak położenie hotelu w malowniczej okolicy może być odpowiedzią jeżeli szukacie idealnego miejsca na weselne przyjęcie. Poczujcie sielski klimat z dala od zgiełku miasta.

Poza salą bankietową oferujemy 130 miejsc noclegowych do dyspozycji gości w trzech tematycznych domkach. Każdy obiekt położony jest w otoczeniu zieleni.

Wasi goście mogą liczyć, że zadowoli ich pyszna kuchnia oraz bogate menu. Poza samym miejscem na biesiadowanie posiadamy piękny ogród, a dla dzieci plac zabaw.

Kiedy emocje opadną, a goście wrócą do domu młoda para będzie mogła cieszyć się sobą na naszym obiekcie. Do ich dyspozycji są alejki na romantyczne spacery brzegiem jeziora lub możliwość skorzystania ze SPA. Pamiętajcie zadbać przede wszystkim o siebie.

Spichlerz Wąsowo to doskonałe miejsce na wesele marzeń.